Bildegalleri
Massimo Dutti blazer herre 50 bomull kashmir
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 40 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Godt brukt - Synlig brukt
Størrelse: 50
Merke: Massimo Dutti
Materiale: Bomull
Farge: Blå
Satt godt brukt da denne har fått noen « blanke « felter som bare gir et kult uttrykk til casual bruk.
Selges fordi denne 50 str er hakket for stor for meg nå. På bildet veier jeg ca 85 kg. En litt stor 50 str som i andre klær vil være som en klassisk large.
Man kan selvsagt kjøre en rens på denne for å glatte den ut, men hadde den fortsatt passet meg så hadde jeg ikke vært brydd med det til casual jobb bruk:)
Massimo Dutti blazer for herre i størrelse 50. Blazeren er mørkeblå og laget i en bomulls- og kashmirblanding, merket «Cotton Cashmere». Produsert i Portugal. Klassisk modell med slag og frontlommer, egnet til både formelle og mer uformelle anledninger avhengig av styling.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 16.6.2026 kl. 15:07 ・ FINN-kode: 460121081
