
Bildegalleri
Chanel Classic Long Wallet – sort caviar skinn
Til salgs
Frakt fra 119 kr + Trygg betaling 238 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Merke: Chanel
Kjønn: Dame
Materiale: Lær
Selger en nydelig og klassisk Chanel lommebok i sort caviar-skinn med gullhardware. En tidløs modell som aldri går av moten.
Lommeboken er lite brukt og fremstår som tilnærmet ny, uten synlig slitasje. Har vært pent oppbevart.
✔ Kjøpt i London for ca. 7–8 år siden
✔ Original autentisitetskort følger med
✔ Klassisk quilted design med CC-logo
✔ Praktisk inndeling med flere kortlommer og glidelåslomme
✔ Slitesterkt caviar-skinn
Mål: ca. 19 cm bred
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 15.6.2026 kl. 00:09 ・ FINN-kode: 460079915


