
Bildegalleri
Gianvito Rossi Empress – Eksklusive sandaler i brodert fløyels
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 214 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Skostørrelse: 38
Type: Hæler
Gianvito Rossi Empress – Eksklusive sandaler i brodert fløyel
Beskrivelse
Selger et par nydelige og unike Gianvito Rossi Empress sandaler. Disse skoene er et smykke i seg selv og perfekte for spesielle anledninger som bryllup, galla eller fest.
Sandalene er laget i Italia og er kjent for sitt detaljerte blomstermønster i brodert fløyel i en sofistikert rosatone. De har den karakteristiske brede ankelstroppen med to elegante knapper som gir god støtte og et luksuriøst uttrykk.
Detaljer:
Str.38
Merke: Gianvito Rossi
Modell: Empress Embroidered Velvet Sandals
Farge: Rosa/Gull med broderier
Hælhøyde: 105 mm
Materiale: Fløyel og lær
Tilstand: pent brukt
Dette er en tidløs modell fra en av verdens fremste skodesignere, som kombinerer italiensk håndverk med moderne eleganse.
Skoene kan hentes i Oslo eller sendes mot at kjøper betaler frakt. Ta kontakt ved spørsmål eller for flere bilder!
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 16.4.2026 kl. 13:41 ・ FINN-kode: 459954553


