FINNJobbSøkAkershusBærum
Del annonse
Del på e-postDel på FacebookDel på X
Kopier lenke

Produksjonsmedarbeider

Black Cat Kaffe og Tehus AS

  • Søknadsfrist Snarest
  • Ansettelsesform Engasjement

Er du glad praktisk arbeid?

Vi søker en engasjert og pålitelig medarbeider til en midlertidig 100% stilling innen kaffeproduksjon og lager. Stillingen passer for deg som trives med praktisk arbeid og har interesse for matproduksjon og kvalitet. Du vil jobbe tett med vårt produksjonsteam og rapportere til produksjonslederen. Arbeidstidene er fra kl. 08:30 til 16:30, mandag til fredag.

Arbeidsoppgaver:

  • Pakking av kaffeprodukter

  • Pakking på maskin og manuelt

  • Klargjøring av etiketter på maskin

  • Klargjøring og vedlikehold av produksjonsutstyr

  • Kvalitetskontroll og sortering

  • Forefallende arbeid i produksjon og lager

Kvalifikasjoner:

Erfaring fra produksjonsarbeid er en fordel, men ikke et krav

Evne til å arbeide strukturert og nøyaktig

God fysisk form

Gjerne Truck bevis T1 og T2

Samarbeider effektivt med kolleger for å oppnå felles mål

Fleksibilitet og pålitelighet

Vi tilbyr:

En spennende og variert arbeidshverdag

Opplæring i produksjons pakking og lager håndtering

Et hyggelig og inkluderende arbeidsmiljø

Lunsjordning og bidrag til Trening, sosiale aktiviteter som kaffekurs og tekurs

Erfaring fra en bransje i Vekst

Midlertidig stilling i 100% (foreløpig 6 mnd) med oppstart etter avtale. Muligheter for forlengelse.

Ferdigheter

  • Kvalitetskontroll
  • Lagerarbeid
  • Manuell pakking

Om arbeidsgiveren

Black Cat Kaffe og Tehus er et tradisjonsrikt og familieeid firma med over 120 års erfaring. Vi bruker vår kunnskap og erfaring for å hjelpe andre finne riktige produkter og løsninger basert på deres smak og behov.

Historien vår skriver seg tilbake til den lille butikken i Grensen 3, i en av Oslos travle handlegater. Året er 1905. Grændsen Kaffe & Theforretning var navnet på det som fort ble den mest populære og eksklusive kaffe- og tebutikken i Oslo. Bildet av en sort katt i vinduet ble med tiden ikonisk. Årene gikk, og katta ble. På folkemunne ble den lille butikken nå kalt «den sorte katta». Siden den gang har vi lært mye om hvilken rolle kaffe og te spiller i livene våre og vi jobber stadig med å finne de beste smakene til deg.

Gjør øyeblikket spesielt

Te og kaffe har mange roller i livene våre. Det kan være et lite ritual før dagen starter. Det kan være et avbrekk i en hektisk arbeidshverdag. Det kan være et midtpunkt når gode venner samles. Det kan transportere oss til andre land og kulturer eller det kan gjøre oss mer tilstedeværende. Eller det kan rett og slett bare være en ren nytelse.

Kvaliteten på varen og hvordan den har blitt behandlet er en viktig del av å skape spesielle øyeblikk. Vi ønsker å kunne tilrettelegge for disse øyeblikkene.

  • Sektor: Privat
  • Sted: Grini Næringspark 8, 1361 Østerås
  • Hjemmekontor: På kontoret
  • Bransje: Industri og produksjon, Matvareproduksjon og -industri
  • Stillingsfunksjon: Lagermedarbeider, Mat og servering, Produksjon
  • Arbeidsspråk: Norsk

Nøkkelord

kaffe, praktisk arbeid, kaffeproduksjon, matproduksjon, produksjonsprosess

Black Cat Kaffe og Tehus AS logo

Spørsmål om stillingen

  • Kontaktperson: Anette Halvorsen
  • Stillingstittel: Daglig leder
  • Mobil: 41 93 26 15
Send meldingSend SMS
  • Hjemmeside
  • Flere stillinger fra Black Cat Kaffe og Tehus AS

36 følger dette firmaet

Firmaets beliggenhet

Grini Næringspark 8, 1361 Østerås

Kart

Annonseinformasjon

  • FINN-kode: 459315875
  • Sist endret: 14.8.2026, 15:26
  • Org.nr.: 912123553Se på Brønnøysundregistrene(åpnes i ny fane)
Rapporter annonse