Bildegalleri
Dolce & Gabbana vintage blazer, S
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 106 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Passform: Normal i størrelsen
Størrelse: S
Merke: Dolce & Gabbana
Materiale: Fløyel
Farge: Blå
Nydelig vintage blazer fra D&G selges grunnet nødvendig opprydding. Dueblå fløyel, med glatt dekorativt for.
Så fin på, veldig godt snitt.
Den er ikke en del av mitt daglige antrekk, og har kun blitt brukt et par ganger av meg.
Håper den kan bli noens favoritt, og få den oppmerksomheten den fortjener :)
Kjøpt brukt i København. Finn.no sitt medium prisforslag var 2500,- for denne, så pris er allerede justert.
Jeg er 164/S, og den sitter perfekt.
Passer både XS og S.
Mål og mer info oppgis om ønskelig, send pm!
AI:
Dolce & Gabbana blazer for dame i størrelse S. Jakken er laget i dueblå fløyel og har klassisk krage, knappelukking foran og lommer med klaff. Innsiden har fôr med blomstertrykk. Passer som penjakke eller til hverdagsbruk over topp, skjorte eller kjole.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 8.8.2026 kl. 04:34 ・ FINN-kode: 457671744



