Bildegalleri
Nydelig fargerik maxikjole fra KappAhl – Str. 2XL – Som ny!
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 54 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Størrelse: XXL
Merke: KappAhl
Farge: Flerfarget
Selger en fantastisk flott og komfortabel maxikjole med et nydelig abstrakt mønster i rosa, lilla og sorte toner. Kjolen er kun brukt en enkelt gang og fremstår som helt ny.
Dette er en kjole som både føles god på og ser imponerende ut!
Detaljer:
Merke: KappAhl
Størrelse: 2XL, XXL.
Lengde: Maxi (lang modell).
Passform: Kjolen har lange ermer og en flatterende markert midje med strikk, som gir en fin fasong og god komfort.
Materiale: Lett og luftig stoff som faller pent. Siden den inneholder resirkulert polyester, krøller den svært lite – perfekt å ha med i kofferten!
Farge/Mønster: Vakkert, livlig mønster i ulike nyanser av rosa og lilla med kontraster i sort og hint av oransje.
Denne kjolen passer like godt til hverdags med et par boots, som til festligere anledninger med pensko. En skikkelig humørspreder av et plagg!
Tilstand:
Nesten ubrukt. Ingen slitasje, hull eller flekker.
Kan hentes eller sendes mot at kjøper betaler frakt. Ta gjerne kontakt om du lurer på noe! 🪻
KappAhl kjole, maxikjole, lang kjole, str 2XL, plus size mote, rosa kjole, mønstret kjole, lilla kjole, langermet kjole, resirkulert polyester, bærekraftig mote, sommerkjole, høstkjole, selskapskjole, hverdagskjole, behagelig kjole, stormote dame.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 26.5.2026 kl. 21:18 ・ FINN-kode: 457534625
