Bildegalleri
Tudor Date 39mm, komplett og strøken
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 284 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Merke: Tudor
Tudor Date 39mm, automatisk herreklokke med svart skive selges komplett.
Ønsker ikke bytte, men er åpen for å diskuteres pris ved rask handell
Denne er STRØKEN
Klokken er fra august 2021 og er svært pent behandlet - se bilder - og har målt tidsavvik nå på kun ca. 2 sekunder per døgn. Klokken er lite brukt og fremstår derfor svært pen og i topp stand.
Klokken har gyldig garanti frem til august 2026 som vist på garantipapirene/kortet. Garantikortet til en moderne Tudor har en NFC-chip som scannes med mobilen og viser klokkens detaljer, inkl. garantiperioden.
Klokkeref. Tudor 56000.
Leveres i original eske med originaldokumentasjon. 👍 Denne er så godt som strøken, og det eneste av slitasje er på klokkens bakside - se bilde - og dette er svært lite.
Denne sveitsiske klokken har et pent design og viser godt Tudors slektskap med Rolex, inkl. Day Date-modellen, og er en penere klokke som også passer fint i det daglige. 🙂
Klokken kan sees/hentes i Stavanger/Flekkefjord, eller sendes i posten via Finn fiks ferdig, eller som Norgespakke mot forhåndsbetaling 🙂
----------------
Tudor, Omega, Breitling, Longines, Tag Heuer Montblanc, Rolex, Rado, Oris, swiss, premium.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 19.6.2026 kl. 01:44 ・ FINN-kode: 457340486

