Bildegalleri
Gilera Runner 50 (2004) – komplett delemoped / prosjekt
Til salgs
3 500 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Må fikses - Noen mangler/ødelagte deler
Selger en Gilera Runner 50, 2004-modell, som delemoped eller prosjekt.
Mopeden startet og fungerte sist den var i bruk, før den ble satt bort. Den er ikke testet etter dette, da tenningslåsen ikke kan benyttes og rattlåsen står på, slik at styret er låst. Rattlåsen bør trolig byttes. Har ikke forsøkt å utbedre dette.
Den har stått ute over lengre tid, delvis med trekk, og selges derfor som den står uten garanti. Det er en del rust på blant annet bremser, dempere og understell (se bilder). Setet er skadet på begge sider og trekker vann. Sprekk i frontkåpe og ellers normal slitasje etter alder og lagring.
Mopeden fremstår som relativt komplett og kan egne seg godt som delelager eller for den som ønsker et prosjekt. Den er registrert og kan være mulig å få i kjørbar stand igjen. Flere deler kan også ha verdi hver for seg, blant annet speil, lykter/lysglass, felger og dekk, samt diverse kåpedeler.
Info:
2004-modell
50 cc
Ikke testet etter lagring
Har stått lagret utendørs
Rust og slitasje
Selges som delemoped
Må hentes på Lund i Kristiansand.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 4.5.2026 kl. 10:45 ・ FINN-kode: 456850547
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt