Bildegalleri
Cosmica Sun Face Fluid solkrem SPF 50+ ansikt
Til salgs
Frakt fra 55 kr + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Cosmica Sun Face Fluid solkrem for ansikt med SPF 50+ gir svært høy beskyttelse mot solens stråler. Produktet er en lett, fuktighetsgivende og mattende solkrem som er utviklet for normal til kombinert og sensitiv hud. Den inneholder sink PCA som bidrar til å motvirke urenheter og blank hud, og er formulert for ikke å tette porene, slik at huden oppleves matt og jevn.
Solkremen har bredspektret og fotostabilt UVA- og UVB-filter og er ekstra vannresistent. Den inneholder Cosmicas Triple Moist Complex som gir umiddelbar, intensiv og langvarig fuktighet i huden. Produktet er dermatologisk testet, uten parfyme og uten ingredienser av animalsk opprinnelse.
Solkremen egner seg godt under sminke og kan brukes til daglig beskyttelse av ansiktet ved soleksponering. Påføres rikelig før opphold i solen og gjentas jevnlig, spesielt etter bading, for å opprettholde beskyttelsen.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 28.8.2026 kl. 21:18 ・ FINN-kode: 456322321
