Bildegalleri
Jean Paul Gaultier Le Male Essence de Parfum herreparfyme
Til salgs
800 kr
Beskrivelse av varen
Selger parfymen da jeg ikke følte jeg passet den
Helt ny
100ml
Le Male Elixir er en parfyme fra Jean Paul Gaultier. Le Male Elixir-seileren utløser en hetebølge når han går ombord! På dekk er denne Gaultier-duften så intens at gull smelter i flammende striper over hans brennende overkropp og metallboks. Snakk om tiltrekning når denne treaktige aromatiske rav – og totalt vanedannende – duften omslutter kroppen hans. Horisonten begynner å gynge og rulle. Sansene er ute av kontroll. Du brenner av begjær etter denne sensuelle eliksiren som gjør sin magi under den gjennomsiktige brune sjømannstoppen hans.
I varmen fra det ikoniske etuiet oser denne høytstående sjømannen ganske enkelt ut av karisma i Gaultiers herrekolleksjon. Lidenskapelig metall. Stryket med elegant gull og brunt. Hans luksuriøse lugar er i brann av denne intense og dyrebare eliksiren. Beundre denne sjømannens lidenskapelige mannlighet og gullstripede kropp når han tar roret. Med kroppen som buler under den gjennomsiktige ravfargede sjømannstrøya, utstråler denne blendende gyldne flasken bare seksuell tiltrekning. Men vær forsiktig med hans hud som skinner med kobbernyanser i solnedgangen. Rør den ikke – du vil bli brent!
Bare én brennende spray av denne treaktige aromatiske rav-eliksiren er nok til å sette sansene i brann til det punktet hvor avhengighet oppstår. Intens på huden. Solfylt tropisk tonkabønne drar mot den legendariske lavendelen. Det dyriske magnetismen til forførende labdanum. En eksplosjon av frisk mynte og bergamott. Nå er du klar! Du smelter av begjær.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 18.3.2026 kl. 21:11 ・ FINN-kode: 456190666
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt
