
Bildegalleri
Nydelig brudekjole
Til salgs
Frakt fra 179 kr + Trygg betaling 245 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Størrelse: L
Farge: Hvit
Fantastisk fin brudekjole fra Madeline Gardner selges. Kjøpt ny på Ski Brudesalong og brukt en gang i eget bryllup i mai 2025. Kjolen er tilpasset noe og det er laget en splitt foran (se bilde 2 bl.a.). Den er renset profesjonelt rett i etterkant av bryllupet.
Størrelse: XL, men er tatt inn noe. Kan enkelt tilpasses hos skredder. Jeg er 163 cm høy og brukte sko med hæl på ca 7-8 cm.
Med kjolen følger også ermer som kan kneppes på/av.
Nypris: Ca. 22 000.
Brudeslør (siste bildet) kan kjøpes i tillegg for 750,-
Ta kontakt for mer info om kjolen og om du ønsker å prøve☺️
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 14.7.2026 kl. 20:26 ・ FINN-kode: 455326385


