Bildegalleri
Restaurert Stokke kneestol i bouclé – Vintage
Til salgs
3 200 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Dybde: 72 cm
Høyde: 51 cm
Bredde: 52 cm
Designer: Peter Opsvik
Klassisk Stokke kneestol designet av Peter Opsvik. Et ikonisk norsk design som gir en mer aktiv og ergonomisk sittestilling.
Stolen har vokset bjørketreverk og putene er nytrukket i et nydelig bouclé-stoff, som både er mykt å sitte på og stilig å se på.
Sammenlignet med vanlige stoler, tillater denne en mer åpen hoftevinkel, som kan bidra til bedre holdning. Sittestillingen gjør det lettere å holde ryggen oppreist, samtidig som kjerne- og ryggmuskulatur aktiveres mer enn i en vanlig stol. Mange opplever også mindre belastning på korsryggen ved arbeid ved skrivebord.
Passer godt til hjemmekontor, studier eller som et designmøbel.
Ta kontakt ved interesse og/eller hvis du lurer på noe.
Søkeord:
Stokke, Varier, kneestol, balansestol, ergonomisk stol, kontorstol, hjemmekontor, Peter Opsvik, norsk design, vintage, retro, designstol, bouclé, boucle, bjørk.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 13.3.2026 kl. 10:33 ・ FINN-kode: 455200834
