Bildegalleri
BRYLLUPSBIENE av forfatter Sarah-Kate Lynch
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
BRYLLUPSBIENE av forfatter Sarah-Kate Lynch. Innbundet bok med originalt smussomslag. Utgitt av Juritzen forlag i 2014. ISBN 978-82-8205-562-8. 347 sider.
Bryllupsbiene er en sjarmerende og livsbekreftende roman som kombinerer varme menneskeskildringer med humor, romantikk og en dose magisk hverdagsmystikk. Boken har blitt sammenlignet med stemningen i filmene Amélie og Chocolat, og byr på en fortelling der små øyeblikk av vennlighet og fellesskap kan forandre liv. Romanen er en typisk feelgood-fortelling – lett å lese, men samtidig rik på detaljer, karakterer og stemningsfulle miljøskildringer.
Historien følger Sugar Wallace, en ung kvinne som ankommer New York med sine bikuber, en krukke fersk honning og et ønske om å starte på nytt. Hun slår seg ned i et lite og særegent nabolag på Manhattan, der beboerne i bygården på Flores Street raskt blir en del av hennes nye liv. Med varme, omtanke og en nesten eventyrlig evne til å bringe mennesker sammen, sprer Sugar glede rundt seg. Men bak hennes vennlige ytre skjuler det seg også en komplisert fortid – og spørsmål om hvor hun egentlig hører hjemme, og om kjærligheten kan finnes der hun minst venter det.
Sarah-Kate Lynch er en internasjonalt kjent forfatter fra New Zealand, særlig kjent for sine romantiske og livsglade romaner der mat, reiser, kjærlighet og sterke kvinneskikkelser står i sentrum. Hennes bøker er oversatt til en rekke språk og har fått et stort publikum blant lesere som setter pris på varm, underholdende og inspirerende samtidslitteratur.
Bryllupsbiene har en tydelig plass innen moderne feelgood-litteratur. Romanen kombinerer romantikk, vennskap og livsvisdom med et levende storbymiljø, og den balanserer lett humor med mer ettertenksomme temaer om tilhørighet, nye begynnelser og menneskelige relasjoner. Boken passer særlig godt for lesere som liker karakterdrevne historier med varme, håp og et snev av magi i hverdagen.
Denne utgaven i innbundet format med smussomslag er et attraktivt eksemplar for både samlere og lesere som ønsker en hyggelig roman til egen bokhylle. Bryllupsbiene er en bok som egner seg like godt til avslappende lesning som til gave – en sjarmerende og stemningsfull roman om kjærlighet, vennskap, honning og nye sjanser i livet.
Jeg har aktivert «Fiks ferdig / Kjøp nå» for de som ønsker en enkel og trygg handel gjennom Finn.no. Jeg har mange annonser ute på finn. Om du ønsker å kjøpe flere ting kan du trykke på "lag pakke", så kan du legge til flere gjennstander. Da får du alt sendt samlet og spare penger på frakt.
Dersom du heller ønsker å handle direkte uten «Fiks ferdig», kan du trykke på «Kontakt selger» og sende meg en melding, så finner vi en løsning sammen. Da kan du også kombinere kjøp om ønskelig.
Varene kan hentes i Drammen etter avtale, eller sendes mot at kjøper dekker fraktkostnader. Betaling kan gjøres via Vipps, bankoverføring eller Bitcoin. Ved henting aksepteres også kontant betaling, jeg kan også i noen tilfeller være interessert i bytte.
Jeg sender forsendelser med sporing, med mindre annet er avtalt
H-L10 (Liten pakke)*<
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 9.9.2026 kl. 17:26 ・ FINN-kode: 454859294
