Bildegalleri
NYE! Caia øyenskygge og øyenskygge-topper
Til salgs
Frakt fra 38 kr + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Selger et sett fra Caia med øyeskygge og øyeskygge-topper. Disse er ubrukte og ikke testet, men pappeskene følger ikke med.
Mykonos: Kremet, lys nøytral øyenskygge som legger seg jevnt på øyelokket og kan tones ut.
Extra Fizz: Glitrende gullfarget øyenskygge-topper som kan brukes alene eller over annen øyenskygge for ekstra glans.
Begge produktene leveres i transparente etuier med lokk.
Sendes mot porto eller hentes i Solbergelva. Se gjerne mine andre annonser.
Sminke,, make up
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 10.7.2026 kl. 11:20 ・ FINN-kode: 454851765


