Bildegalleri
Stilrent kjøkken og spiseplass et naturlig samlingspunkt for både hverdag og gjester.jpg
NORA
NORA| Bislett/Fagerborg|A2 301|4-roms leilighet med ekstra takhøyde, balkong, 3 sov, bad og sep. wc
Prosjektets status
Planlegging
Meld interesse
Salgsstart
10. mars 2026
Byggestart
Byggearbeidene er godt i gang
Overtakelse
1. / 2. Kvartal 2028
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Leilighet
- Etasje
- 3
- Soverom
- 3
- Rom
- 4
- Internt bruksareal
- 86 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 91 m²
- Eksternt bruksareal
- 5 m² (BRA-e)
- Balkong/Terrasse
- 13 m² (TBA)
Visning
Beskrivelse
Leilighet A2 301 i NORA er en 4-roms leilighet med balkong i 3. etasje. Fra entré kommer man inn i leilighetens romslige stue-/kjøkkenløsning på 36 kvm. Her har man gode møbleringsmuligheter for spisebord og stuemøblement, samt et lekkert kjøkken fra HTH med god benk-/skapplass. På kjøkkenet er det også plass til sitteplasser ved kjøkkenbenk. Her finner man også nisje til garderobe, samt inngang til to av leilighetens tre soverom. Hovedsoverommet er av god størrelse og har plass til dobbeltseng og garderobeløsning. Adkomst via gang, der man også har tilkomst til leilighetens baderom og separate wc. Leilighetens øvrige soverom har plass til seng og garderobeskap. Baderommet er lekkert flislagt, og inneholder wc, dusjhjørne, servant med underskap, speil og opplegg til vask/tørk.
Denne leiligheten har ekstra god takhøyde på ca 3 meter.
Kvaliteter i prosjektet:
-Vannbåren gulvvarme i oppholdsrom
-Integrerte hvitevarer
-Balansert ventilasjon
-El-solskjerming/screens
-Sykkelparkeringen blir blant byens beste
-Et lite nærsenter bare en heistur unna
Fra stue/kjøkken har man utgang til nordvestvendt balkong på 13 kvm med ettermiddag/kveldssol på sommeren.
Dette er bare én av flere leiligheter vi har for salg. Sjekk ut prosjektets hjemmeside med boligvelger for å se på andre alternativer.
www.nora-bolig.no
Gunstige finansieringsmuligheter i KLP Banken
Ved kjøp av bolig er det et krav at finansieringsbevis kan bekreftes. Vi anbefaler derfor at du allerede nå starter dialogen med bank slik at du er godt forberedt når salget starter.
Siden KLP er utvikler av prosjektet, kan kjøpere i NORA få tilgang til ekstra gunstige lånebetingelser hos KLP. Konkret kan privatpersoner få tilgang til KLP Bankens eksklusive, ferdig prutede medlemsvilkår på boliglån. Se KLP Bankens prisliste for nærmere informasjon.
Ansvarlig megler
Andreas Øvsthus
Nærområdet
Røisland & Co Eiendomsmegling AS
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 454791186 |
|---|---|
| Sist endret | 27. apr. 2026 11:15 |
| Referanse | RCOPS1.26136 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.