Bildegalleri
Velkommen til Hove Park BKB!
Hove Park BKB
Hove Park | Flotte "rekkehus" i blokk | Flytt inn 20.12.26 | 3 soverom | Kjekke takterrasser | Fast parkering
Prisantydning fra
5 150 000 kr
Prisantydning til
6 190 000 kr
Prosjektets status
Planlegging
Ferdig prosjektert!
Salgsstart
Salget er i gang!
Byggestart
Vi bygger uansett!
Overtakelse
20.12.2026!
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 3
- Internt bruksareal
- 72 - 95 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 79 - 101 m²
- Eksternt bruksareal
- 6 - 7 m² (BRA-e)
- Balkong/Terrasse
- 11 - 12 m² (TBA)
- Eieform
- Selveier
Fasiliteter
Enheter i prosjektet
Sorter etter
| Enhet | Etasje | BRA-i | Soverom | Totalpris | |
|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 2 | 72 m² | 3 | 5 170 270 kr | |
| 9 | 2 | 72 m² | 3 | 5 170 270 kr | |
| 12 | 2 | 95 m² | 3 | 6 214 720 kr |
Visning
Beskrivelse
Adresse
Hove Park BKB
4320 Sandnes
Matrikkel
Gnr. 44 bnr. 391 i Sandnes kommune
To etasjer og takterrasse!
Leilighet 7-12 er for deg som vil ha litt større plass, fra 79 til 101 kvadrat. Her kan du nesten se for deg at du bor i et rekkehus - bare uten plenklipping og husmaling. Disse leilighetene er nemlig på to etasjer. I første er inngangen, med entreen og badet like innenfor. Badet og soveromsfløyen og tre soverom ligger også her. I andre etasje har du stue og kjøkken i åpen løsning med utgang til takterrasse.
Her får du:
- En fast parkeringsplass
- Bod i underetasje
- Heis
- Kjekke takterrasser
- 3 soverom
- Fint kjøkken i nordisk design fra JKE
- Gode planløsninger
- Baderom flislagt på gulv og i dusjnisje
- Tre stavs eik hvitpigmentert parkett i alle tørre rom.
- Elektriske varmekabler i våtrom
- Eget balansert ventilasjonsanlegg med varmegjenvinning i hver boenhet.
For mer informasjon og komplett leveranse er det bare å ta kontakt med oss!
Ser frem til å høre fra deg.
Velkommen til Hove Park!
Besøkte du noen gang fugleparken på Hove? Da vet du hvor du skal kjøpe ny bolig. Der det for noen år siden flakset fasaner og papegøyer, bygger vi nå reder for mennesker.
I Hove Park er det planlagt rundt 231 boliger, en fin blanding av leiligheter i blokk, vertikaldelte boliger, rekkehus og eneboliger i rekke. Gode fellesområder inne og ute, med verksted, selskapslokale og gjestehybler. Hove Park er den siste store utbyggingen i dette populære området, så pass på at du bruker muligheten!
Hove Park ligger tett på etablert bebyggelse. Det betyr at mye av det du trenger mest allerede fins i nabolaget. Hverdagslivet blir enklere. Barnehager og skoler er på plass. Flere dagligvarebutikker ligger bare en kjapp gåtur hjemmefra. Den gode lukten kommer sivende fra et bakeri i nærheten. Alt av byggevarer er lett tilgjengelig. Når du skal pynte terrassen med hortensia eller margeritter, kan du skryte av å ha handlet svært kortreiste blomster.
Skal du på tur eller trening, starter turen på egen trapp. Stokkelandsvatnet er en perle. Den ivrige turgåer fortsetter gjerne til Bogafjell, Melshei eller helt til arboretet. Andre nøyer seg med nydelig promenade gjennom Sandvedparken mot trivelige Sandnes. Det er blitt så fint i sentrum, rundt Vågen og på Ruten. Og good old Langgadå er like hyggelig som den alltid har vært.
Ta turen og opplev området!
Betalingsbetingelser
Ved kontraktinngåelse: 0,-
Ved overtakelse: Total kjøpesum + omkostninger.
Solgt ihht. bustadoppføringsloven
Eiendommen selges ihht bustadoppføringsloven og dens bestemmelser om garanti og sikring av innbetalte midler.
Overtagelse
20.12.2026
Nærområdet
Øster Hus
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.