Bildegalleri
skreddersydd brudekjole med kappe/slep
Til salgs
20 000 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Størrelse: S
Farge: Hvit
Selger en utrolig vakker, elegant og unik brudekjole i størrelse S. Kjolen er skreddersydd etter egne ønsker, og det finnes kun én av denne!
Fremstår som ny (brukt kun én gang) og har ingen synlige bruksmerker. Den er profesjonelt renset og klar til neste brud.
Kjolen har et veldig eksklusivt og minimalistisk design i et nydelig, glatt stoff med et fantastisk tungt fall som ser kongelig ut.
Nøkkeldetaljer:
• Design: Langermet med høy hals, som gir et veldig sofistikert og klassisk uttrykk.
• Unik detalj: Det følger med en kappe (cape) over skuldrene. Kappen er vakkert dekorert med perler og detaljer i et geometrisk mønster, og går sømløst over i et nydelig, langt slep bak.
• Farge: Hvit.
• Tilstand: Som ny – ikke synlig brukt.
Mål og størrelse:
Siden kjolen er skreddersydd, har den ikke en standard merkelapp, men den tilsvarer en størrelse S (36).
Kjolen befinner seg i et røyk- og dyrefritt hjem. Den er perfekt for deg som ønsker en tidløs, elegant og helt spesiell look på den store dagen.
Ta gjerne kontakt dersom du ønsker flere bilder, nøyaktige mål eller vil avtale prøving i komfortable omgivelser.
Ny pris for stoff og skredder var 35000kr
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 12.6.2026 kl. 01:13 ・ FINN-kode: 453543745
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt
