Bildegalleri
Ralph Lauren kjole, str. 36/US4 – NY med lapp 🖤
Til salgs
Frakt fra 38 kr + Trygg betaling 65 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Størrelse: 36
Merke: Ralph Lauren
Type: Festkjole
Farge: Svart
Nydelig svart kjole fra Ralph Lauren – NY med lapp 🖤
Selger en helt fantastisk “little black dress” fra Ralph Lauren, kjøpt på Macy’s i USA 🇺🇸
Den lille sorte er en klassiker i enhver garderobe – og denne passer like godt til en fancy middag, jentekveld, afterwork eller en date. Style den opp med stilett hæler 👠 og statement-smykker, eller hold det mer avslappet med flats og en cardigan. Sleng over en blazer, og du er klar for jobb.
Passformen er veldig flatterende – draperingen over brystet fremhever feminine former på en elegant måte. Stoffet er tykt og stretchy, så det sitter pent og komfortabelt. Kjolen har underskjørt, så den er ikke gjennomsiktig. Det følger med et tynt tekstilbelte med Ralph Lauren-logo som kan tas av eller beholdes for å markere midjen ekstra.
Kjolen ble kjøpt for litt over ett år siden, men jeg har dessverre gått opp 9 kg siden den gang, så den ble kun prøvd i butikken. Den er helt ny, ubrukt og fortsatt med lapp.
Klassisk, men samtidig litt sexy – en moderne og tidløs kjole som passer perfekt til vår- og sommersesongen.
Farge: Svart
Lengden: rett over kneet (jeg er 170 cm høy til referanse).
Størrelse: US 4 / EU 36
Pris: 750 kr (nypris ca. 135 USD)
Perfekt som festkjole, til jentekveld, date eller andre fine anledninger ✨
Hentes sentralt: 5 min unna Oslo S (Meny Bjørvika, Rostockgata 130).
Dyre- og røykfritt hjem.
Se mine andre annonser!
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 25.2.2026 kl. 14:06 ・ FINN-kode: 452674594
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt


