
Bildegalleri
Ull kåpe
Til salgs
Frakt fra 109 kr + Trygg betaling 93 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Størrelse: L
Materiale: Mohairull
Farge: Blå
Kåpe i nydelig blå farge laget i 28% mohiar, 50% schurwoole og 23 polyamid. Mohair er en eksklusiv ullfiber som stammer fra angorageita. Picchi S.p.A. er en anerkjent italiensk tekstilprodusent med base i Prato, Toscana. De har stort fokus på miljøet og tilbyr en egen linje kalt "BE ECO by PICCHI", som benytter resirkulerte fibre og er sertifisert etter globale standarder som GRS og Oeko-Tex. Selskapet kombinerer moderne trender med en rik kulturarv, og har et omfattende arkiv som strekker seg over sju tiår.
Selskapet ble grunnlagt i 1946–1947 av Francesco Picchi og har i over 70 år vært en sentral aktør i det italienske tekstildistriktet. De spesialiserer seg på produksjon av høykvalitets tekstiler for klesindustrien, med et særlig fokus på ull og fibre som mohair. Mulig å prøve kåpe etter avtale om du bor i Oslo ☺️ Kåper fremstår som ny. Den er ikke brukt. Innsiden av kåpe er laget i 💯 % viskose ☺️ Vil si den passer en L.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 27.4.2026 kl. 19:53 ・ FINN-kode: 452190065


