Bildegalleri
ANGELINA GOWN brudekjole fra CATHERINE DEANE
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 224 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Størrelse: L
Farge: Hvit
Angelina Gown brudekjole i silkeorgansa fra Catherine Deane, størrelse 42. Kjøpt ny hos White by Green i Oslo for 26 000 kr i 2023. Brukt to ganger, sist i september 2025 av meg.
Jeg er 1,67 cm høy og hadde 6 cm høye hæler på bryllupsdagen. Kjolen ble justert noe hos skredder for å passe meg:
- Lagt opp i lengden for å passe nevnte høyde.
- Skuldrene ble sydd litt opp siden overkroppen var ganske lang i denne størrelsen. Samtidig ble ermehullene utvidet noe for at det da ikke skulle bli trangt i armkrokene.
Kjolen er renset og fremstår som ny, men den har noen få bruksmerker om man ser nøye etter (se bilder):
- Glidelåsen har mistet noe av belegget, og er ikke helt hvit lenger.
- Silkeorgansaen har noen små hull og veeeldig duse flekker nederst på skjørtet, men på grunn av organsaens uttrykk er ikke dette synlig med mindre man holder opp organsaen og studerer nøye.
- På høyre erme var det et lite hull i organsaen som ble sydd før bryllupsdagen i 2025. Men på grunn av organsaens uttrykk er ikke dette synlig med mindre man holder opp organsaen og studerer nøye.
- Noen små hull i sømmen på silkeorgansaen på skjørtet. Ikke synlig med mindre man holder opp organsaen og studerer nøye.
Kjolen kan sees og/eller prøves på Etterstadsletta i Oslo, bare ta kontakt.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 3.7.2026 kl. 10:01 ・ FINN-kode: 451052898



