Bildegalleri
NØSTEBARN SINGLETBODY M/KNAPP I ULL MED SILKE
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 40 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Størrelse: 92
Merke: Nøstebarn
Kjønn: Unisex
Materiale: Ull
VAREKODE 4530-10
Str 92/98
Farge NATUR
https://nostebarn.no/singletbody-ull-med-silke-natur
Body uten ermer med trykknapp i halsen.
70% økologisk, ubehandlet merinoull, 30% silke.
Singletbody i ull med silke til baby og småbarn.
Trykknapp foran i halsen for lettere påkledning.
70% økologisk, ubehandlet merinoull, 30% silke
Tynn finstrikk.
Ull med silke er pustende og temperaturregulerende. Transporterer fuktighet og svette bort fra huden, luner når det er kaldt og svaler når det er varmt. Den beholder evnen til å varme også når den er våt slik at barnet ikke blir klamt eller vått og deretter kaldt.
Den ubehandlede ullens fiberstruktur og lanolininnhold gjør den lukt- og bakteriehemmende og at man lettere kan tørke av flekker. Også silken virker naturlig rensende. Ofte er også noen timers lufting nok.
Er miljøsertifisert (GOTS), etisk og ansvarlig produsert og inneholder ingen skadelige kjemikalier.
Trenger ikke vask før første gangs bruk.
En ermeløs body kan brukes året rundt, enten alene eller under trøyer for å unngå glipe mellom trøye og bukse. Det viktigste området å holde varmt er mage/bryst. Det er også der vi lettest blir fuktige av svette. Knapping i halsåpningen gjør at den lett vippes over hodet på den lille, samtidig som den slutter tett og godt rundt hals slik at barnet ikke blir kald der.
Ull med silke er mykt og godt mot huden. Av alt ulltøy er undertøyet det viktigste. At ullen ikke er kjemisk preparert og ikke inneholder tungmetaller o.l. er ekstra viktig for tøy som brukes innerst.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 8.2.2026 kl. 06:25 ・ FINN-kode: 450058728

