Bildegalleri
Eksklusiv håndlaget couture brudekjole –fra Givani Bridal
Til salgs
Frakt fra 229 kr + Trygg betaling 350 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Størrelse: S
Farge: Hvit
Selger en helt spesiell brudekjole håndlaget fra bunn i størrelse 36/38 (S/M). Kjolen er kjøpt hos den anerkjente brudekjolebutikken Givani Bridal og hadde en nypris på over 60 000 kr. Dette er en sjelden og svært elegant kjole i couture-kvalitet, laget for bruden som ønsker noe unikt og tidløst.
Kjolen er i klassisk hvit med delikate blonder og et langt, vidt skjørt med slep som gir et eksklusivt og majestetisk uttrykk. Overdelen har lange ermer med perledetaljer og vakker blonde rundt bryst, hals og nakke. Både kjolen og sløret har gjennomgående blonde- og mønsterdetaljer som gir et helhetlig og luksuriøst preg.
Den har innebygd korsett som gir en flatterende passform og holder alt på plass, samt underskjørt som gjør kjolen behagelig og enkel å bevege seg i. Medfølgende katedralslør på ca. 4 meter.
Kjolen er kun brukt én gang og sendes til profesjonell rens før salg. Passer perfekt til bryllup hvor man ønsker en tradisjonell, heldekkende og elegant brudekjole.
Flere bilder sendes ved seriøs interesse.
Pris: 35 000 kr (kan diskuteres med riktig kjøper).🤍
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 2.2.2026 kl. 22:01 ・ FINN-kode: 449262254


