
Bildegalleri
Setesdalsbunad til leie
Til salgs
1 200 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Størrelse: S
Tradisjonsrik Setesdalsbunad til leie i Trondheim.
Setesdalsbunaden består av to stakker, en understakk og en utenpåstakk som går til litt under kneet. Dette er en bunad som har gått i arv i generasjoner, og er rikt dekorert med broderier og fargede bånd. Bunaden passer perfekt til deg som skal danse folkedans, eller bare ønsker å iføre deg en tradisjonsbunad med røtter tilbake til middelalderen.
Bunaden kan leies med alle deler som hører til, samt sølv og sko. Bunaden er i størrelse Small/Medium.
Leiepris fra kr. 1 200,-.
Se nettsiden www.lisesbunader.no for mer informasjon om størrelser, valg av tilbehør og priser.
Trenger du bunad til en spesiell anledning? Bryllup, barnedåp, konfirmasjon, skoleavslutning eller 17. mai? Kan du tenke deg å prøve bunad for en dag? Da kan leie av bunad være noe for deg!
Jeg leier ut et stort utvalg bunader og festdrakter i mange forskjellige størrelser. Verdien på bunaden bestemmer leieprisen. Ta kontakt så finner vi en som passer for deg!
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 1.2.2026 kl. 21:34 ・ FINN-kode: 449111176
