Bildegalleri
After Label ytterjakke i nydelig grågrønn farge
Til salgs
Frakt fra 69 kr + Trygg betaling 98 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Størrelse: L
Merke: After Label
Type: Annet yttertøy
Materiale: Dun
Farge: Grønn
Selger min lite brukte vinterjakke, da den ikke passer min figur. Kjøpte den mest på grunn av den fine fargen, en slags bleket olivengrå.
Den er veldig fin, men har dessverre en bitteliten rift (ca 0,5 cm) bak på venstre erme. Den synes ikke godt, vanskelig å fotografere. Her kan man bruke fantasien og gjøre det kult, for eksempel brodere logoen (den røde stripen) over hullet. Den røde stripen går jo igjen flere steder på jakken. Jeg kan sende med brodergarn i riktig rødfarge, hvis dette er ønskelig.
Lengde fra nakken: 65 cm. Innvendig mål i bystehøyde er 114 cm. Den bør være min 10 cm videre enn din byste.
Høy kvalitet på jakken, varmer godt, spesielt er den høye kragen smart, man slipper skjerf. Ny pris var 5000,- selges sterkt nedsatt, bare på grunn av denne riften, som absolutt kan fikses.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 25.10.2026 kl. 20:18 ・ FINN-kode: 448531649

