Bildegalleri
Brudekjole fra Made With Love
Til salgs
32 000 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Størrelse: S
Farge: Hvit
Selger min fantastiske brudekjole fra Made with Love (MWL). Kjøpt ny av meg hos White by Green i Oslo 2025.
Ny pris: 43 900,- (inkl skredder for 7100,-)
Kjolen er kun brukt i noen timer under vielse og middag. Skiftet til en brudekjole nummer to før festen slik at denne er så godt som ny.
Kjolen er renset og 100% strøken.
Håper virkelig noen andre kan få gleden av denne fantastiske kjolen.
Skredderen som er brukt er "Majorstua SyStudio" som har spesialisert seg på å sy på kjolene som White By Green fører.
Kjolen er i split size, det vil si at overdelen er uk 8 og underdel uk 10
Mål tatt hos white by green:
* Bust: 90 cm
*waist: 68 cm
*full hip: 96 cm
*hollow to hem + shoes: 150 cm
Jeg bruker 75B i bh strl. Kjolen har innbydde kopper i strl B.
Hos skredder ble den tilpasset i stroppene, sydd inn litt i sidene og lagt opp foran. Jeg er 165 cm høy og hadde på skoene fra Loeffler Randall med helhøyde: 9 cm.
Bare spør om det er noe du lurer på. Jeg sender gjerne flere bilder. Avtale for prøving ordnes selvfølgelig. Ønsker først og fremst å selge ansikt til ansikt fremfor å sende en så dyr vare.
Kopi av kvittering følger gjerne med om ønskelig.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 28.1.2026 kl. 12:20 ・ FINN-kode: 448356494