Bildegalleri
Ny Redken Clear Moisture Conditioner / Balsam - 1000 ml - Selges rimelig
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 56 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Ny Redken Clear Moisture Conditioner / Balsam - 1000 ml / 1 liter
Clear Moisture Conditioner / Balsam løser opp og hjelper til med å fylle opp og balansere hårets fuktighetsnivå for en myk, skinnende, luftig finish. Redkens eksklusive Interbond Conditioning System leverer fuktighetsgivende aprikosolje som kombineres med glukosamin og glyserin for å danne et unikt Micro-Moisture Complex. Denne ultralette blandingen hjelper til med å gjenopprette, balansere og trene opp det optimale nivået uten å overfukte.
Sendes i posten mot forskuddsbetaling (porto kommer i tillegg) - evt. fiks ferdig
hårpleie balsam conditioner flass tørt hår 5th avenue nyc new york city passer med shampo shampoo sjampo
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 26.7.2026 kl. 22:01 ・ FINN-kode: 448083221


