Bildegalleri
Dafni Hair Straightening Ceramic Brush rettebørste
Til salgs
Frakt fra 38 kr + Trygg betaling 68 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Dafni Hair Straightening Ceramic Brush med keramiske børstehår. Designet for å rette hår effektivt.
https://lyko.com/no/dafni/dafni-hair-straightener-brush
Dafni er en revolusjonerende rettebørste! Du trenger bare å børste håret med Dafni i noen minutter for at det skal bli rett og skinnende. Ingen floker, ingen spenner.
Dafni har en unik tredimensjonal overflate som er mye større enn en vanlig rettetang. Dette betyr at børsten grer bredere hårlengder. Det går opptil ti ganger raskere enn med en konvensjonell rettetang. Hvis det tar normalt ca. 30 minutter for deg å rette håret ditt, vil du være ferdig på ca. 2-3 minutter med Dafni.
Noen enkle regler for å få de beste resultatene med Dafni:
Bruk bare på tørt hår! (bruk på vått eller fuktig hår er ikke anbefalt).
Gre sakte og trekk håret ned. (husk at Dafni ikke en vanlig hårbørste. Du må børste sakte for at håret skal varmes opp. Bruk samme tempo som når du stryker klær med strykejern.)
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 17.1.2026 kl. 21:13 ・ FINN-kode: 446625811




