Bildegalleri
Jan Guillon Arven etter Arn
Til salgs
Frakt fra 25 kr + Trygg betaling 39 kr. Frakten er på tilbud – ordinær pris er 45 kr.
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Innbundet
Se bilder for tilstand
Arven etter Arn» av den svenske forfatteren Jan Guillou. Den er en frittstående fortsettelse av den populære trilogien om tempelridderen Arn Magnusson.
Om boken
Handling: Boken handler hovedsakelig om Arns barnebarn, Birger Magnusson (også kjent som Birger jarl), som historien kjenner som Stockholms grunnlegger og Sveriges skaper. Fortellingen beskriver hvordan han, gjennom en blanding av fiksjon og historiske fakta, kjempet for makten og formet nasjonen Sverige etter Arns tid.
Sjanger: Dette er en historisk roman som blander fiktive karakterer og hendelser med reelle historiske personer og tidsperioder i middelalderen.
Serie: Den er den fjerde boken i «Arn Magnusson»-serien, som også inkluderer bøkene Veien til Jerusalem, Tempelridderen og Riket ved veiens ende.
Originaltittel/Oversetter: Originaltittelen er Arvet efter Arn, og den er oversatt til norsk av Henning Kolstad.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 17.1.2026 kl. 14:38 ・ FINN-kode: 446386276




