Bildegalleri
Forhandling og påvirkning
Til salgs
Frakt fra 25 kr + Trygg betaling 40 kr. Frakten er på tilbud – ordinær pris er 39 kr.
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Emne: Økonomi og administrasjon
Trenger du hjelp til å utvikle deg som forhandler og til å planlegge påvirkningsarbeid?
Denne boken er en case- og oppgavesamling der målet er å bygge bro mellom teori og praksis i fagområdet forhandling og påvirkning. Samlingen legger særlig vekt på praktisk forståelse og gir deg små og store oppgaver som vil hjelpe deg til å skape gode resultater i det virkelige arbeidslivet.
For å bli en god forhandler og påvirker er det lurt å øve seg med så mange virkelighetsnære situasjoner som mulig. Boken gir deg øvelser som svarer på følgende spørsmål:
• Hvilke forberedelser er avgjørende for en god forhandling?
• Hvordan øke «størrelsen på kaka»?
• Hvilke faktorer må med i strategisk påvirkning?
• Hvordan utnytte psykologiske mekanismer?
Samlingen kan brukes i undervisning i forhandling og påvirkning ved universiteter, høyskoler og i arbeidslivet. Den gir praktisk trening for nettstudenter, campusstudenter, etter- og videreutdanningsstudenter og ledere, tillitsvalgte og fagpersoner som deltar på kurs.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 5.1.2026 kl. 17:25 ・ FINN-kode: 444667264