Bildegalleri
(3 for 2) Vikafjell jakke | Str. 14
Til salgs
Frakt fra 25 kr + Trygg betaling 40 kr. Frakten er på tilbud – ordinær pris er 39 kr.
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Plukk og miks blant alle mine annonser merket med "3 for 2", så får du det billigste produktet gratis.
Favorittjakke i både vår-, sommer- og høstgarderoben!
• Lunt isolasjonsmateriale
• 2 gode stikklommer
• Bredt bruksområde
Jakken fra Vikafjell er fôret med isolasjonsmateriale som er både lett og hurtigtørkende, samtidig som det er lunt og mykt. Dette gir jakken et allsidig bruksområde - og den kan fint brukes til tur og fritid både vår, sommer og høst.
Jakken kan brukes enten som en lun ytterjakke, eller som et isolerende mellomlag under en parkdress eller skalljakke - avhengig av værforhold og temperatur.
Jakken er produsert med en passform som sikrer god bevegelsesfrihet og gir plass til et ekstra isjolasjonslag på innsiden. Videre har jakken 2 praktiske stikklommer med glidelåser, og myk polstring i kragen slik at den ikke gnager mot haken.
Jakken kan hentes på Kjelsås i Oslo, eller leveres mot liten tillegg på strekningen Oslo - Nesodden - Ås.
==============================
Se alle mine annonser ved å trykke på mitt navn ☘️
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 27.12.2025 kl. 16:55 ・ FINN-kode: 443324623
