Bildegalleri
Adidas adizero prime x2
Til salgs
Frakt fra 39 kr + Trygg betaling 117 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Skostørrelse: 38
Prøvde på mølle, passet ikke løpesteget mitt. Nypris så koster denne skoen 3500. Størrelse 38 2/3.
Om produktet:
Prime X 2 Strung er resultatet av innovativ teknologi og et design som opererer fritt fra begrensningene til verdens løpsreguleringer - noe som betyr flere ytelsesdrevne funksjoner i en enkelt løpesko.
Skoene er konstruert med en STRUNG-overdel, en tekstilinnovasjon som omdanner data fra utøvere til et dynamisk materiale skreddersydd for utøverens behov. STRUNG-overdelen er grundig utformet med lagvis forsterkning i kritiske områder som mellomfoten og hælen, i tillegg til målrettet fleksibilitet i forfotens utvidelsessoner. Den strikkede pløsen er designet for å sikre en trygg og stabil følelse.
Mellomsålen har tre lag med LIGHTSTRIKE PRO-skum, stablet til en høyde på 50 mm. Den nye energikjernen mellom skumlagene bidrar til å redusere vekten samtidig som den gir fjæring i både for- og mellomfoten. Den nyutviklede LIGHTSTRIKE Pro-kjernen er rammet inn av to karboninnsatte plater. Sammen er de utformet for å danne en plattform som gir økt responsivitet gjennom hele løpeturen. Yttersålen med Continental-sammensetning gir utmerket grep på utfordrende underlag.
Nøytral
Normal passform
STRUNG-overdel
Tekstilfôr
Lightstrike Pro-demping
Continental™-yttersåle
Dropp: 7mm (hæl: 50mm/forfot: 43mm)
Vekt: 295g @42 2/3
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 18.12.2025 kl. 18:23 ・ FINN-kode: 442253272