Bildegalleri

Velkommen til C. E. Holters vei 1C

Alvim

Andelsleilighet beliggende i 1. etasje med veranda og sentral beliggenhet!

Prisantydning2 000 000 kr
Totalpris
2 405 410 kr
Omkostninger
10 535 kr
Fellesgjeld
394 875 kr
Felleskost/mnd.
6 303 kr
Fellesformue
35 712 kr
Verditakst
2 000 000 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Andel
Soverom
1
Bruksareal
58 m²
Etasje
1
Byggeår
1990
Energimerking
Rom
2
Tomteareal
7 286 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Visning

For at vår megler og selger skal kunne gi deg den beste oppfølgingen og kjøpsopplevelsen er det obligatorisk påmelding til alle våre visninger. Dersom ditt reserverte tidspunkt likevel ikke kan benyttes trenger vi beskjed så tidlig som mulig sånn at vi kan finne en alternativ løsning. Vi har alltid tid til deg. Visninger uten påmeldte deltagere avlyses.
Visningspåmelding

Om boligen

Velkommen til C. E. Holtersvei 1C!

Leiligheten ligger sentralt på Alvim i et godt opparbeidet boligområde. På Alvim vil du oppleve å bo sentralt i Sarpsborg og med enkel adkomst til det meste.

Beliggenhet ca 2 km utenfor Sarpsborg sentrum. Det er gangavstand til skole og barnehage, samt nærbutikk og kjøpesentere. Gode bussforbindelser til Sarpsborg sentrum og kort vei til av- og påkjøring til E6. Sentralsykehuset på Kalnes ligger bare noen minutters kjøring unna.

Enkel 2-roms leilighet med veranda som er beliggende i 1. etasje. Leiligheten innehar gang, kjøkken, stue, bad og bod. Det medfølger også en utvendig bod.
- Sentral beliggenhet
- Veranda
- Enkel adkomst til E6

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode440484075
Sist endret04. juni 2026 11:06
Referanse1710260003

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.