
Bildegalleri
Love lolita 100% merinoull
Til salgs
Frakt fra 69 kr + Trygg betaling 71 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Størrelse: L
Merke: Love Lolita
Materiale: Merinoull
Farge: Grønn
Selger denne nydelige kjolen i 100% ren kløfri merinoull. Kjolen er kun brukt en gang og fremstår som ny. Den er i en nydelig nøytral grønnfarge som fungerer til alt. Kjolen kan enkelt pyntes opp og ned for å tilpasse anledningen om det er jobb eller selskap. Nypris var: 2900 kr. Str L, passer også meg som er M da den er elastisk i stoffet. Bildene er lånt fra nettsiden.
Bildet av den hvite er kun for å demonstrere hvordan kjolen ser ut forfra.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 11.3.2026 kl. 14:48 ・ FINN-kode: 440483373

