
Bildegalleri
PAUL SIMON – ONE TRICK PONY - FEMTE ALBUM ETTER GARFUNKEL TIDA - JOHNNYROCK
Til salgs
Frakt fra 69 kr + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
PAUL SIMON – «ONE TRICK PONY» (1980)
Dette var det femte soloalbumet fra legenden Paul Simon etter at Simon & Garfunkel ble oppløst rundt 10 år tidligere. Dette var det første albumet for Warner Brothers, og det første etter “Still Crazy After All These Years” fra 1975 så en solid pause for Paul Simon før dette albumet kom.
Samtidig som albumet kom også filmen «One Trick Pony», men versjonene er forskjellige på film og plate, og noen låter finnes bare på filmen og noen bare på Lpen. Grammy-nominerte «Late in the evening» var den mest kjente låta fra dette albumet og gikk helt til 6 plass på hitlistene i USA. Tittelsporet ble også en hit.
Stjernemusikere som Tony Levin (bass), Steve Gadd (trommer), Richard Tee (piano) og Eric Gale (gitarer) spilte med Paul Simon på dette albumet og på Europa og USA-turneene som fulgte.
DENNE ER SOM NYTT. BEDRE BLIR DET IKKE.
Dette er den NORSKE 710-pressingen fra 1980 på WARNER BROS RECORDS der coveret (med norsk LP4 merking), den originale innerposen med bilder/ tekstene og vinylen er SOM NYTT. TOPP STAND.
Min Pris: 125 kr
PAUL SIMON ER EN AV USA’s STØRSTE LÅTSKRIVERE OG ARTISTER VED SIDEN AV BOB DYLAN.
Kjøper betaler for frakt. Det er billigere enn du tror.
Samsending av flere plater i samme pakke lønner seg.
Selger både som Fiks Ferdig eller direktesalg. Direktesalg sparer deg for penger.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 5.12.2025 kl. 08:57 ・ FINN-kode: 440479841


