Bildegalleri
Q+A Vitamin A.C.E Warming Gel Mask 75 ml - Ny
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Q+A Vitamin A.C.E Warming Gel Mask 75 ml. Ny og uåpnet.
Q+A Vitamin A.C.E Warming Gel Mask er en nærende og pleiende ansiktsmaske som passer alle hudtyper; normal, tørr, stresset, fet og kombinert hud.
Ansiktsmasken har en melkeaktig og varmende konsistens. Masken absorberes raskt og hjelper til med å ivareta hudens elastisitet, samtidig som den gir huden rikelig med fuktighet og pleie.
Nøkkelingredienser:
Tranbærfrø-olje: Rik på antioksidanter og essensielle fettsyrer. Fettsyrene omega-3,-6 og -9 beskytter og styrker hudbarrieren i tillegg til å mykgjøre.
Camu Camu-bær: Har et høyt innhold av vitamin C. Vitamin C er en kraftig antioksidant som bidrar til å lysne og jevne ut hudtonen, og kan beskytte huden mot frie radikaler fra UV-stråler. Vitamin C erstatter ikke bruk av solkrem, men hudpleie med vitamin C kan fint brukes under solkremen - en fantastisk ingrediens som gir huden en ny glød!
Kirsebær: Har et utvalg av antioksidanter fra vitamin A (betakaroten) og vitamin C som bidrar til en oppfrisket hud med økt ungdommelig hud.
Acai: Superbæret som inneholder vitamin B1, B2, B3, C og E.
Algae Dunaliella Salina: Mikroalge som er rik på betakaroten.
100 % naturlige ingredienser.
Kan sendes med Fiks ferdig eller vanlig frakt. Jeg har dessverre ikke mulighet for henting.
R
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 16.9.2026 kl. 10:26 ・ FINN-kode: 439932324

