Bildegalleri
Turvenn (avlastning) søkes 💜
Gis bort
Beskrivelse av varen
Hei!
Vi ser etter noen som vil ta med seg Tora på TUR og evt passe henne innimellom hvis jeg er bortreist. Dette er kun enkel avlastning i hverdagen 1-2 ganger i uken, INGEN omplassering!
Tora er verdens beste turvenn, bestevenn og en veldig kosete og rolig hund. Hun er 7år og 16 kg. Hun er godkjent besøksvenn til Røde Kors, elsker mennesker, er enkel å ha med på tur, godt grunntrent, relativt lydig og verdens snilleste. Inne er hun også veldig rolig og kosete. Hun er en blandingshund med mest islandsk fårehund.
Siden jeg er alene med henne så ser jeg at tiden ikke helt strekker til og må derfor se etter noen i nærheten som har lyst på en turvenn av og til. Kanskje noen som ønsker seg hund, men ikke har tid eller mulighet til hund fulltid? Pass innimellom om jeg skal bort hadde også vært fint om vi finner riktig person. Men om noen vil ta henne med på tur en til to dager i uken hadde det vært gull.
Tora klarer seg med mindre tur, men hun fortjener mer tur og oppmerksomhet enn det jeg har kapasitet til innimellom 💜
Hun går pent i bånd og er ikke vanskelig ved passeringer. Har du en annen hyggelig hund så går hun veldig godt med alle, men såklart viktig at den andre hunden også er grei med henne.
Hun er rett og slett en veldig ukomplisert hund med masse kjærlighet og turglede å gi.
Kanskje har du hatt hund tidligere, er pensjonist og trenger en turvenn, så send meg gjerne en melding. Forkunnskaper trengs ikke, holder med at du er glad i dyr og tur.
Vi holder til ved Leinstrand, så kjekt om du bor i nærheten, da dette er ment som en lettvint løsning for meg og en evt turvenn.
Håper å høre fra deg!
Mvh
Eirin og Tora 🐶
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 9.8.2026 kl. 12:47 ・ FINN-kode: 439433035
