
Bildegalleri
Rom til leie på Adamstuen
- Månedsleie
- 10 800 kr
- Depositum
- 5 000 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 9 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 1
- Etasje
- 3.
- Leieperiode
- 26.01.2026 - 01.07.2026
Fasiliteter
Beskrivelse
Korttidsleie
Superfin, møblert hybel på Adamstuen – korttidsleie (februar–juli)
Hei!
Jeg leier ut det koselige rommet mitt på Adamstuen i perioden februar–juli, da jeg skal på utveksling. Rommet leies ut fullt møblert med seng, garderobe og alt du trenger for å flytte rett inn.
Leiligheten er lys og moderne, og du får tilgang til alle fellesarealer kjøkken, stue og bad. Beliggenheten er svært sentral med kort vei til BI, UiO, OsloMet, kollektivtransport, dagligvare og kafeer.
Du vil bo sammen med en veldig hyggelig jente på 25 år som både studerer og jobber. Perfekt om du ønsker et rolig, rent og sosialt hjem.
Ta gjerne kontakt hvis du har spørsmål eller ønsker å komme på visning 😊
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Trenger du en kontrakt?
- Utfylt kontrakt med opplysninger fra annonsen
- Digital signering
- Gratis tjeneste
- Godkjent av Forbrukerrådet
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.
Lignende annonser



