Bildegalleri
Helt ny og innflytningsklar 1 Mars | 2-roms eierleilighet i 2 etg. | Vestvendt balkong | Garasje | Bybane like ved
- Månedsleie
- 18 000 kr
- Depositum
- 54 000 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 45 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 1
- Etasje
- 2.
- Leieperiode
- 01.03.2026
- Bruttoareal
- 58 m²
- Energimerking
- A - Mørkegrønn
Fasiliteter
Beskrivelse
Adresse: Nordre Gommershaugen 7, 5254 Sandsli
Areal: 45 m² BRA
Balkong: 13 m² vestvendt
Etasje: 2. etasje
Tilgjengelig fra: 1 Mars 2026
Leie: 18 000 kr/mnd
Depositum: 54 000kr
Velkommen til en helt ny og moderne leilighet i attraktive Gommershaugen på Sandsli!
Leiligheten er en del av et nytt og rolig boligprosjekt med flotte uteområder, gode solforhold og kort vei til både natur, kollektivtransport og servicetilbud.
Boligen holder en høy standard med gjennomgående moderne løsninger, store vindusflater som gir godt med naturlig lys, og en romslig vestvendt balkong på hele 13 m² hvor du kan nyte solen store deler av dagen. Perfekt for avslapning, grilling eller en kopp kaffe i kveldssolen.
Dette er den ideelle leiligheten for deg som ønsker et nytt, effektivt og lettstelt hjem i et trygt og attraktivt område.
📍 Beliggenhet
Gommershaugen ligger rolig og solrikt til på Sandsli, med nærhet til alt du trenger:
5 min til bussholdeplass
Kort vei til Bybanen
Nær butikker, treningssenter og servicetilbud
Nærhet til grøntområder og turmuligheter
Perfekt for ansatte i Kokstad/Sandsli/Flesland-området
Dette er et område i stor utvikling med nye bygg, flotte fellesområder og en moderne boligprofil.
🪑 Møblering (delvis møblert)
Leiligheten leies ut delvis møblert. Det betyr at du som leietaker får et funksjonelt og ryddig utgangspunkt, samtidig som du har mulighet til å påvirke hva som skal være inkludert.
Jeg er fleksibel og åpen for at du kommer med ønsker om møbler eller utstyr du trenger — for eksempel spisebord, sofa, hyller, gardiner eller annet.
Vi avtaler dette før innflytting slik at leiligheten er tilpasset dine behov.
🚗 Garasje
Leiligheten disponerer garasjeplass i lukket anlegg (Inkludert i leien - Hvis ønskelig kan elbil lader bli ordnet).
🌐 Internett
Internett inkludert i leien (anbefalt for enklere hverdag og bedre attraktivitet).
Leietaker tegner egne abonnement for TV hvis ønskelig.
🔌 Strøm
Leietaker står for eget strømabonnement. Leiligheten er ny og energieffektiv med lave driftskostnader.
🔍 Kredittsjekk og leietakerprofil
Det vil bli gjennomført kredittsjekk av aktuelle leietakere.
Jeg ser etter en person/par som er ryddige, ansvarsfulle og som tar godt vare på boligen.
Referanser fra tidligere utleier eller arbeidsgiver er en fordel.
📌 Leievilkår
Langtidsleie (minimum 1 år)
Ikke-røyker
Husdyr etter avtale
Strøm betales av leietaker
Internett inkludert
Depositum: 3 måneders husleie
📞 Visning
Ta kontakt for visning eller spørsmål.
Dette er en sjelden mulighet til å sikre deg et helt nytt hjem på et av Sandsli`s mest attraktive boligfelt!
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Trenger du en kontrakt?
- Utfylt kontrakt med opplysninger fra annonsen
- Digital signering
- Gratis tjeneste
- Godkjent av Forbrukerrådet
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.
Lignende annonser

