Bildegalleri
Beagle/Drever blandings valper født i uke 48
Til salgs
14 000 kr
Beskrivelse av varen
Alder: 4 uker
Vi fikk ett valpekull i uke 48🙌🏻
Vi har igjen:
💙2Hannhunder
🩷1 Tispe
Begge foreldrene er 50/50 beagle drever blanding. På mor sin side så har det vært 50/50 blanding mange generasjoner bakover. Disse blandingene får de beste genene fra begge raser. Helse-historikken er bra i genene så langt tilbake som jeg vet.
Fine snille familiehunder, som også fungerer godt i skogen på jakt uten å holde på alt for lenge som en renraset drever kanskje har lett for å gjøre. Etter min erfaring har disse blandingene av en eller annen grunn kortere bein en både beagle og drever. Noe som gjør de perfekte til en jakt som turer bra! Samtidig som de har “god” fremkommelighet, ift en dachs f.eks. Men alt til sitt bruk.
Dette er en allsidig jakthund. Jeg har bare preget dem på rådyr, men jeg vet flere av de jeg har solgt jakter på flere arter, inkludert villsvin, hjort, rev, og hare. Vi ønsker først og fremst å selge til jegere, men aktive familier er også velkommene til å melde interesse😊 Leveringsklare rundt slutten av uke 4
Leveres med vaksine og valpebok👍🏻
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 16.1.2026 kl. 12:29 ・ FINN-kode: 437574054
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt