Bildegalleri

EiendomsMegler1 v/Christer Aabø har glede av å presentere Rambøveien 199! Foto: H5 Property

Ramsund

Fritidseiendom i Ramsund med stort potensiale| Taktekking ny i 2020| Gode sol- og utsiktsforhold| Klar for overtagelse|

Prisantydning800 000 kr
Omkostninger
21 090 kr
Totalpris
821 090 kr
Kommunale avg.
7 957 kr per år
Prisstatistikk

Nøkkelinfo

Boligtype
Hytte
Eieform
Eier (Selveier)
Internt bruksareal
98 m² (BRA-i)
Bruksareal
98 m²
Tomteareal
913 m² (eiet)
Soverom
4
Rom
5
Energimerking
G - Rød

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Garasje/P-plass
Peis/Ildsted
Turterreng
Utsikt
Bilvei frem
Innlagt strøm
Innlagt vann

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Husk å lese komplett salgsoppgave før visning. Bestill komplett, utskriftsvennlig salgsoppgave.

Visningspåmelding

Om boligen

Velkommen til Rambøveien 199 - en koselig fritidseiendom med stort potensiale! Eiendommen ligger i et etablert og rolig boligområde i Ramsund, Tjeldsund kommune. Området har nærhet til sjøen og gode sol- og utsiktsforhold, samt byr på fine friluftsmuligheter og regnes som attraktivt for boligformål med kombinasjon av landlig preg og nærhet til servicetilbud. Ramsund skole (1.-10. trinn) ligger i nærområdet, og dagligvarebutikk finnes i Ramsund sentrum. Til kommunesenteret Evenskjer er det ca. 15-20 minutters kjøring, mens Harstad/Narvik lufthavn, Evenes ligger omtrent 25-30 minutter unna med bil.

Fritidsboligen har ukjent byggeår, men ble tilbygd ca 1978. Her får du en koselig stue med kamin, spisestue, et funksjonelt kjøkken av eldre dato, bad, bod og totalt fire soverom. Det kan påregnes en del innsats og påkostninger for å heve standarden.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode437163602
Sist endret01. des. 2025 13:33
Referanse3250238

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.