Bildegalleri
Rickie Lee Jones - The Magazine
Til salgs
Frakt fra 38 kr + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tracklist:
1 Prelude To Gravity
Arranged By [Strings Arranged By] – James Newton Howard, Marty Paich
Conductor [Strings Conducted By] – Marty Paich
Written-By – Rickie Lee Jones 2:49
2 Gravity
Bass – Nathan East
Drums – Steve Gadd
Electric Piano [Fender Rhodes] – Greg Phillinganes
Guitar – Dean Parks
Percussion – Lenny Castro
Programmed By [Additional Programming] – Michael Boddicker
Written-By – Rickie Lee Jones 4:43
3 Juke Box Fury
Arranged By [Horns Arranged By] – Jerry Hey, Rickie Lee Jones
Bass – Nathan East
Drums – Steve Gadd
Guitar – Buzz Feiten*
Percussion – Lenny Castro
Synthesizer [DX-7] – Neil Larsen
Written-By – Rickie Lee Jones 4:11
4 It Must Be Love
Bass – David Hungate
Drums – Jeff Porcaro
Guitar – Jeffrey Pevar*
Percussion – Lenny Castro
Written-By – Rickie Lee Jones 4:54
5 Magazine
Arranged By [Strings Arranged By], Conductor [Strings Conducted By] – James Newton Howard
Bass – David Hungate
Drums – Jeff Porcaro
Guitar – Dean Parks
Percussion – Victor Feldman
Written-By – Rickie Lee Jones 4:42
6 The Real End
Arranged By [Horns Arranged By] – Jerry Hey
Bass – Nathan East
Drums – Steve Gadd
Guitar – Buzz Feiten*
Organ – Neil Larsen
Percussion – Lenny Castro
Written-By – Rickie Lee Jones 4:58
7 Deep Space (An Equestrienne In The Circus Of The Falling Star)
Synthesizer [GS-1 Digital Synthesizer] – Rickie Lee Jones
Written-By – Rickie Lee Jones 3:12
8 Runaround
Bass – Nathan East
Drums – Steve Gadd
Electric Piano [Wurlitzer] – Neil Larsen
Guitar – Steve Lukather
Percussion – Lenny Castro
Synthesizer [Additional Synthesizers] – Michael Boddicker
Written-By – Rickie Lee Jones 4:59
Rorschachs
9 Theme For The Pope (Marrants D'Eau Douce)
Accordion – Nick De Caro*
Acoustic Guitar – Sal Bernardi
Composed By, Vocals [Sung By] – Rickie Lee Jones, Sal Bernardi
Producer – Rickie Lee Jones
Twelve-String Guitar, Mandolin – Jeffrey Pevar*
Written-By – Jones*, Bernardi* 3:15
10a The Unsigned Painting
Producer – Rickie Lee Jones
Synthesizer [Synthesizers] – James Newton Howard, Rickie Lee Jones
Written-By – Rickie Lee Jones 2:18
10b The Weird Beast
Arranged By, Performer – Rickie Lee Jones
Producer – Rickie Lee Jones
Written-By – Rickie Lee Jones 2:39
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Sjekk gjerne mine andre annonser også, f.eks: https://www.finn.no/393388434
Jeg har ca 60 CDer i serien BBC Music, som var vedlegg til BBC Music Magazine, og kan selge disse under ett for kr 1500,- (25 kr / CD) Har ikke laget en annonse for disse samlet ennå, så send meg en melding om du skulle være interessert.
Kjøp av flere CDer og annet, utløser kvantumsrabatt, siden prisen for kun én enkelt CD inneholder et "ulempetillegg" for å sende kun én CD. :-)
Kjøper du en større kolleksjon, som nevnt ovenfor, så får du rabatt på alt annet som selges også, og ønsker du å kjøpe noen flere CDer i samme "Fiks Ferdig"-sending, så ordner vi det enkelt, du slipper å kjøpe én og én!
Porto og forsendelse:
Fiks Ferdig er gjerne dyrere enn vanlig forskuddsbetaling med Vipps og sending med Posten om du bare skal kjøpe 1 CD, mens Helthjem ofte er rimeligst om du velger Fiks Ferdig, men dessverre kan være upålitelig, selv om det vanligvis går raskt og greit.
Av og til er det tilbud (kampanjer) på portoen, som sannsynligvis er rimeligst selv om Fiks Ferdig gebyret beholdes.
OBS - det er nye priser og betingelser for brevporto hos Posten fra 1/2-2026, hvor tykkelse og størrelse på konvolutten er det viktige.
For sending av CDer inkl. bobleplast betyr det porto kr 46,- for sending av 1 CD, og kr 69,- for sending av 2-10 CDer.
(DobbeltCD som har dobbelt tykkelse på coveret, vil overstige 2 cm tykkelse og koste kr 69,- )
Og for sending av mer enn 1 CD, anbefaler jeg å bruke Fiks Ferdig, selv om du helt klart kan spørre om å få tilsendt som brevpost med forskuddsbetaling.
Ellers - sjekk prisene for sending via Fiks Ferdig hos de ulike selskapene. Helthjem fra dør til dør vil som regel være raskt og rimelig, men ikke helt pålitelig! ☝️
(Posten har dessverre også vist seg å være upålitelig, ved at sending av større konvolutter som er nær hhv. 0.5, 2 eller 5cm tykkelse, fort medfører straffeporto. Dette fordi tykkelsen måles ved å sende brevet gjennom en sprekk når du leverer inn på Post i butikk eller postkontor, MEN - måles med laser på Postens terminal. Det betyr at selv en mindre deformering / "bulk" på konvolutten eller esken, vil kunne resultere i straffeporto selv om tykkelsen var innenfor da du leverte inn sendingen!
Dette betyr at jeg kun anbefaler at maks 1 CD sendes som brevpost, og ikke 2, selv om det egentlig skulle ha gått greit med en stor konvolutt inkl polstring. Postens urimelige praksis mht. måling av tykkelsen, kan det være greit å oppmerksom på, også i andre sammenhenger enn handel på finn.no. Er du nær en av grensene på 0.5, 2 eller 5 cm, ta bilde av sendingen mens personalet holder den midtveis i den sprekken, som dokumentasjon!)
Bor du i / nær Oslo, er det også en mulighet å avtale direkte overlevering, eller hjemkjøring, men bompenger er en realitet, så prisen for hjemkjøring i Oslo, vil typisk være 40-50 kroner, 100 kroner for større gjenstander.
Du er herved oppfordret til å vurdere ulike prisalternativer, (og risiko/pålitelighet/pris hos postselskapet du velger) - det viktigste er at du blir fornøyd. 🙂
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 6.4.2026 kl. 20:06 ・ FINN-kode: 437006494
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt

