Bildegalleri
Versace Eros Parfyme Dekanter
Til salgs
80 kr
Beskrivelse av varen
🏷️
Versace Eros
📋
Eros av Versace er en aromatisk Fougère-duft for menn. Eros ble lansert i 2012. Nesen bak denne duften er Aurélien Guichard. Toppnoter er mynte, grønt eple og sitron; hjertenoter er tonkabønne, ambroxan og geranium; basenoter er madagaskarvanilje, virginsk sedertre, atlaseder, vetiver og eikemose.
Versace lanserer en ny duft for menn – Eros, inspirert av og dypt forbundet med gresk mytologi. Målet med denne utgaven er å avsløre og frigjøre uhemmet lidenskap og fremheve begjær. Duften ble oppkalt etter den greske kjærlighetsguden og sønnen til gudinnen Afrodite – Eros. Inspirasjonen fra antikkens Hellas har vart siden Gianni Versace bygde opp sitt moteimperium og tok gudinnen Medusa som symbol for merkevaren for å pryde en rekke av husets produkter, blant annet den nye flasken til herreduften Eros.
Den nye parfymen Eros er den første på fem år som er lansert og rettet mot menn. Donatella Versaces ønske var å tilpasse duften til Versace-merkevarens konsept og å skildre stil og betydningen av langvarig design, kvalitet og popularitet. «Eros er virkelig DNA-et til Versace-huset» – forklarer Donatella. «Vi har et gresk motiv som får oss til å tenke på antikkens Hellas, antikviteter og mytologi, mens turkis farge representerer Middelhavet. Det er Versace!»
Eros ble skapt av Aurelien Guichard fra Givaudan, og den ble annonsert som frisk, treaktig og lett orientalsk. Duften inneholder mynteolje kombinert med grønt eple og italiensk sitron. Varme kommer fra tonka blandet med venezuelansk ambroxan og geraniumblomster, noe som gir duften en fougère-vri.
🔎
Top Notes:
Mint, Green Apple, Lemon
Middle Notes:
Tonka Bean, Ambroxan, Geranium
Base Notes:
Madagascar Vanilla, Virginian Cedar, Atlas Cedar, Vetiver, Oakmoss
📋
Anbefales bruk for:
Sommerstid ✅
Tropiske Land ✅
Kalde Land ❌
Morgen ✅
Dagtid ✅
Kveldstid (tropisk, varme steder)✅
Vinter ❌
Høst ❌
Vår ❌
Trening/Gym ❌
🎁
Selges:
2ml: 80kr
---------------------
5ml: 100kr
💵💰
Betales via Vipps
❗NB! Vippses før sending.
📦
Frakt fra 73kr med sporingsnummer. Ønsker du forsikring på pakken din? Bare ta kontakt så fikser vi med "Fiks ferdig".
📥
Kan kombineres med andre parfyme dekanter, frakten vil fortsatt være det samme fra 73kr.
❤️
Ønsker du pakken din blir filmet mens vi pakker parfymen din? Videoklippet blir publisert på Tiktok med link. Doner: 50kr
🖨️
Er det noe annet du lurer på? Bare å ta kontakt.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 25.11.2025 kl. 17:57 ・ FINN-kode: 436197201