Bildegalleri
Bok om vin/kokebok/coffeetable bok
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
”Vin til maten”. Har fått terningskast 5 fra VG. Ikke brukt, så ser som ny ut.
”Vin til maten. Vin nytes aller oftest til måltider, og hvis kombinasjonen av mat og vin er riktig, øker det opplevelsen av begge. Det er ikke tilfeldig at noen viner smaker bedre enn andre til spesielle matretter, og boken gir svarene på hvorfor. I tillegg til grunnleggende kunnskap og nøkler til hvilke typer smak, krydder, karakter og aroma som utfyller hverandre, gis det konkrete eksempler på sikre, vinnende kombinasjoner av mat og vin. Christer Berens krydrer tilslutt det hele med noen av sine egne utvalgte oppskrifter.”
Kan sendes med fiks ferdig eller med post nord med sporing for 69 kr.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 8.7.2026 kl. 07:36 ・ FINN-kode: 435990761


