Bildegalleri
(1/21)
Uberti replika Remington 1875 Army, kal .45 Colt RESERVERT
Til salgs5 200 kr
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Uberti replika Remington 1875 Army (kalt "1875 ARMY OUTLAW" av Uberti) kaliber .45 Colt selges.
Revolveren har vært brukt, men er i meget pen originalstand. Den er blånert, med avtrekkerbøyle i messing.
Pipen er 7,5 tommer (ca. 19 cm), og er meget bra innvendig. Finishen på metalldeler og skjefte er jevt over meget bra, med ubetydelig slitasje fra bruk, se bilder. Mekanismen fungerer som den skal.
Det er vanskelig å ta gode bilder av blånerte, blanke flater som på denne revolveren, litt skinn i belysning, "oljespill" og fingermerker på noen av bildene er selvfølgelig ikke synlige i virkeligheten, når man stryker over med en pusselapp.
Revolveren har meget bra originalfinish.
Listepris hos Gro's våpen for denne modellen er kr 8130,-.
NB: Våpen som annonseres er lovlig registrert hos politiet og selges kun mot innvilget kjøpetillatelse fra politiet samt kopi av gyldig legitimasjon. Dersom man ikke har kjøpetillatelse, kan våpenet, mot et depositum, reserveres inntil kjøpetillatelse er på plass.
Sist endret: 23.9.2026 kl. 09:17 ・ FINN-kode: 435743501
Mer fra Hanevik Våpen



































