Bildegalleri
2NDDAY Carmen Kjole i svart/hvit
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 59 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Størrelse: 40
Merke: 2NDDAY
Type: Andre kjoler
Farge: Flerfarget
2NDDAY Carmen kjole i en blanding av bomullsjersey. Kjolen har en flerfarget design med svart overdel og hvit underdel. Langermet modell i størrelse 40. Litt liten i str. i overdelen, ellers normal. Ikke brukt, bare prøvd på. Veldig behagelig og kul kjole! Fikk ikke brukt den til tenkt anledning, og rakk ikke returnere i tide.. Nypris 1900,-
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 18.5.2026 kl. 10:25 ・ FINN-kode: 434566236

