Bildegalleri
Omgitt av dårlige sjefer - grunnen til at god ledelse er så sjeldent
Til salgs
Frakt fra 39 kr + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Boken er pen som ny og har ingen skader eller slitasje.
Hentes ved Schous plass på Grünerløkka, eller sendes med finn fiks ferdig.
OM BOKEN
I Omgitt av dårlige sjefer lærer du å hanskes med de mest håpløse sjefene du kan forestille deg. Thomas Erikson, mannen bak suksessbøkene Omgitt av idioter og Omgitt av psykopater, vet hva han snakker om. Selv har han vært både sjef og ansatt, og i sin jobb som lederutvikler har han møtt alle typer sjefer.
Hvis barna dine ikke oppfører seg slik du forventer, kan du alltids endre taktikk i oppdragelsen av dem. Om du har en bekjent som er en drittsekk, kan du bare la være å treffe vedkommende igjen. Men om du har en sjef som er urettferdig og stiller urimelige krav, er det plutselig ikke så enkelt å vite hva man skal gjøre.
På en lett og underholdende måte viser Thomas Erikson i Omgitt av dårlige sjefer hvordan du kan påvirke din sjefs måte å være på. Den beskriver også hva som er den perfekte lederprofilen. I boken finnes dessuten et bonusspor til sjefen: Omgitt av latsabber – hvorfor visse ansatte sliter med å få jobben gjort. Denne delen av boken er en manual i hvordan du som sjef håndterer ansatte som sluntrer unna.
Forfatter: Thomas Erikson
ISBN: 9788205521094
Innbinding: pocket
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 13.10.2025 kl. 12:12 ・ FINN-kode: 431862435
