Bildegalleri
Diadora Freccia 44str. løpesko
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Skostørrelse: 44
Type: Sneakers/ joggesko
litt brukt
Allsidig bruksområde
✅ EVA-såle med god demping
✅ Anatomisk innersåle
✅ Ventilerende materiale
✅ Normale i størrelsen
✅ Dropp: 11 millimeter
✅ Vekt: 330 gram
Freccia-modellen fra Diadora er en super sko til løp-, trening- og fritidsbruk.
Den myke overdelen er laget av et ventilerende og svalt mesh-materiale med stretch. Dette gjør at skoene former seg komfortabelt etter din fotfasong, og de brede, elastiske lissene gjør at skoene kan snøres stramt mot foten uten at du opplever vonde presspunkter.
Mellomsålen er laget av Diadora Rebound Foam og tilbyr godt med støtdemping, samtidig som materialet føles fast og stabilt. Dette gjør skoene spesielt velegnet til løpeturer på opptil ca. 10 kilometer, men også til bruk bruk på treningsstudio.
Freccia har videre en svært slitesterk rågummisåle som er ekstra forsterket med Duratech 5000-slitasjeblanding i hælområdet. Dette gir skoene godt grep og et betydelig lenger livsløp enn hva du finner hos mange andre modeller - hvor det første punktet som blir utslitt typisk ofte er kontaktpunktet for landing.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 4.2.2026 kl. 13:19 ・ FINN-kode: 430700544
