Bildegalleri
Vintage/retro: Hvit hjemmesydd, blonde-skjorte.
Til salgs
320 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Størrelse: 62
Kjønn: Unisex
Farge: Hvit
Fast pris: 320,- kr, pluss porto om du ønsker den tilsendt.
Ei nydelig hjemmesydd skjorte. I mine øyne er håndarbeid det fineste jeg vet. Og her er et herlig eksemplar på hvordan skjortene var før. Pent sydd og med blonde rundt hals og armer. Synes den må bli fin som et stas-plagg til finere anledninger. Dåp, jul, 17.mai f.eks. Slike skjorter ble brukt i mange år før og på 60-tallet.
Ellers kan den jo brukes på store dukker, eller reborn og ikke bare barn for den saks skyld.
Den ser stor ut på bildene, men tenk deg den brettet opp og godt rundt den lille kroppen som skal ha den, så krymper den betraktlig. :) Se målene på armene. f. eks. Ikke så lange. Se bilder for mål, for her gjetter jeg ikke størrelsen.
Noen tråder jeg ikke har gjort noe med nederst på kanten. Synes du det er nødvendig, så kan du gi den noen få sting der selv, eller be meg om å fikse det, så gjør jeg det før jeg pakker.
Den var nyvasket, strøket, hel og flekkfri foruten det nevnte da bildene ble tatt. Bildene ble noe varierende her, men det får stå sin prøve.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 6.10.2025 kl. 11:06 ・ FINN-kode: 430637390




