Bildegalleri
Babysko i velur-look med silkebånd – str. 3
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Skostørrelse: 18
Kjønn: Jente
Nydelige svarte babysko med silkebånd og myk såle. Perfekte til dåp, bursdag, selskap eller som pyntesko til hverdags.
Størrelse 3 (tilsvarer ca. 18–19, fotlengde rundt 11–12 cm).
Lite brukt og har masse bruk igjen.
Om meg som selger
Sender gjerne samme dag! Jeg gjør mitt beste for å sende så raskt som mulig, ofte samme dag som kjøpet.
Kvalitet i fokus – pre-loved med kjærlighet. Jeg selger klær og ting som er nøye utvalgt for sin gode kvalitet og lange levetid.
Alle plagg er rene og kommer fra et røyk- og dyrefritt hjem. Målet mitt er at fine brukte klær og ting får en ny eier som setter pris på dem.
Ingen retur – kjøp som beskrevet og priset for å selge. Spør gjerne om mer info eller bilder hvis du lurer.
Mye mer til salgs! Ta gjerne en titt på mine andre annonser – kjøper du flere ting, kan jeg gi en god pris og sende samlet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 26.5.2026 kl. 22:10 ・ FINN-kode: 428590351

