Bildegalleri
Nye kosesokker med Mariusmønster
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 40 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Størrelse: One size
Farge: Rød
Myke deilige kosesokker med det populære Mariusmønsteret. Sokkene er elastiske og passer alle damestørrelser. Anti-sklibelegg under. Vi selger to stykk par. Kan hentes i Stavanger eller sendes via "Fiks ferdig" på Finn.
Ny pris kr 449.
Farge: Rød og hvit
Størrelse: One-Size (35-40)
Materiale: 90% akryl + 10% nylon, Fôr 100% polyester
BESKRIVELSE
Myke og deilige kosesokker med det populære Mariusmønsteret er det perfekte tilbehøret for koselige stunder hjemme. Med sin buede passform og elastiske materiale er disse sokkene komfortable og passer alle størrelser opp til 43.
Føttene dine vil elske den ekstra komforten og varmen som disse sokkene gir, samtidig som det trendy Mariusmønsteret gir en moderne og stilfull touch. Enten du slapper av på sofaen, tar en kopp varm te eller utfører daglige gjøremål, vil sokkene holde føttene dine varme og godt ivaretatt.
For å sikre at du har god stabilitet og unngår skli-ulykker, er sokkene utstyrt med et anti-skli belegg. Du kan spasere rundt i hjemmet ditt uten å bekymre deg for å skli på glatte overflater.
Med One-Size størrelsesalternativet er det enkelt å finne den rette passformen for deg eller som en gave til noen du er glad i. Sokkene er laget med høy kvalitet og holdbarhet, og vil være din følgesvenn gjennom mange koselige kvelder
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 14.10.2026 kl. 10:43 ・ FINN-kode: 428451823


